" Виховання у дітей політехнічного кругозору, розвиток їх креативного мислення, формування стійкої зацікавленості до техніки – основні завдання гуртка "Початкового технічного моделювання" ". - розповідає
Рома Юліанівна Мосевич
У процесі занять гуртка у дітей і підлітків виховуються такі риси як працьовитість, повага до праці, точність і акуратність у виконанні роботи, розвиток їх просторового мислення, формування стійкої зацікавленості до техніки, наполегливість у досягненні мети та інші властивості, які стануть у пригоді в дорослому житті.
Моделісти під час роботи над створенням моделей машин, автомобілів та іншої техніки поглиблюють і застосовують у практичній діяльності знання шкільної програми з математики, фізики, креслення тощо.
Спираючись на знання та вміння, отримані в школі, у гуртку діти розширюють свій технічний кругозір, розвивають логічне мислення, вчаться конструювати прості і більш складні моделі, набувають додаткові знання та інтерес до технічної творчості.
Під час навчання гуртківці оволодівають знаннями, уміннями і навичками роботи з кресленнями, інструментами, обладнанням та на верстатах. Навчання у гуртку початкового технічного моделювання розвиває в дітей технічне мислення, творчу активність, надає допомогу у професійній орієнтації й виборі майбутньої професії.
У групі початкового рівня більшість занять є груповими; на основному рівні навчання робота над об’єктом досить часто проводиться індивідуально або з невеликою групою дітей, яка займається одним об’єктом творчості.